Bude sa niesť nová Fortnite sezóna v znamení zlata???


1
1 point

Pridá sa do novej Fortnite sezóny úplne nový materál, ktorý by mohol byť dokonca zo zlata ???


Povráva sa , že tomu rozhodne tak bude a bude to EPICké. A k tymto leaknutým infoškám sa teraz pridáva aj zopár leaknutych obrázkov, ktoré naznačujú skutočne pridanie nového materiálu na ťažbu a stavbu. 

A nie len tak hocakého materiálu. Podľa obrázkov by sa malo jednať skutočne o zlato. Je faktom aj to že od prvej Fortnite sezóny sa materiál na ťažbu a stavbu vôbec ešte nezmenil. Je viac menej isté, že nastávajúca FORTNITE sezóna prinesie proste niečo Mega obrovské, akurát nikto nevie čo a všetci iba konšpirujeme. A v tomto ma EPIC rozhodne navrch , že dokáže takto šialene naťahovat celu hračskú komunitu už nejaký ten piatok.


Pokiaľ sa v novej sezóne objaví moznosť tazby zlata,tak možeme ocakavat viacero výhod pri stavaní a obrane pred našimi enemies.

Zlato prinesie viacej HP ,alebo sa roze stat., ze nase zlate stavby sa stanu dokonca neznicitelnymi .  Samozrejme je to len spekulacia, a nemyslim si, zeby EPIC dal do hry neznicitelny material, no rozhodne sa moze stat ,ze zlatu stavbu alebo schody len tak tak uz tvoj squad proste neznici behom par vystrelov.

A bonus na záver :

Na Twittri sa objavil aj skin zlatej lebky. A keď si trosku zaknošpirujeme, tak je veľmi pravdepodobne, že sa nová Fortnites sezoná pravdepodobne bude hrať v znamení zlata. Rozhodne nebude náhodne zlatom ladený ani tento samotný karlovský skeleton odetý do zlata. Tak, čo si o tom myslíš Ty, aká je tvoja Fortnite konšpiračná teória o novej sezóne ? Napíš mi svoj názor nižšie.

NinjaGJMR


NinjaGJMR


Like it? Share with your friends!

1
1 point
Ninjagjmr

0 Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *